rezervasyonhatti.com

Türkiye turizm sektöründe faaliyet gösteren Goodman Tours Tatil Hattı Anonim Şirketi olarak, milyonlarca gezgini iştirakimiz olan platformlarda bir araya getirmekteyiz.

rezervasyonhatti.com, olarak seyahat esnasında oluşabilecek sıkıntı ve pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak, teknolojiye gerekli yatırımları yaparak daire, otel, tatil köyü, gibi çeşitli konaklama seçeneklerini, en uygun fiyatlarla misafirlerimize sunarak unutulmayacak deneyimler yaşatmaktayız.

Her nereye gitmek isterseniz veya ne yapmak isterseniz rezervasyonhatti.com bunu kolaylaştırır ve 7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle yanınızda olur.

Goodman Tours Tatil Hattı Anonim Şirketi., 2006 yılından bugüne privatetour.com markası ile dünya çapında 4.018'den fazla seyahat acentası ve tur operatörü ile 84 ülkeye hizmet veren, gezginlerin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırma hedefi ile ilerleyen ilk Türk global online booking platformudur.

Tatil Hepimizin Hakkı

İnsan hep bekler; hafta boyunca cuma gününü, yıl boyunca yaz tatilini..

"Tatil hepimizin hakkı" kavramı stres, trafik, gelecek kaygısı ve sayamayacağımız pek çok baskı altında kalan insanların tatil yapması gerektiğini savunan bir fikirdir. Her ne kadar şu anda tüm insanların tatil yapması mümkün olmayacak gibi görünse de biz bu yolda elimizden geldiği kadar çalışmaya ve yardımcı olmaya ant içtik.

Tatil özgürlüktür, kısacası tatil planlamak sizi yormayan basit bir işlem olmalı. Sizi kısıtlayan herşeye savaş açtık; Bütçeniz mi kısıtlı? Zamanınız mı kısıtlı? Köpeğinizi bir yere bırakamıyor musunuz? Ödeme zamanı mı düşündürüyor sizi? Biz sizin bütçenize en uygun oteli, dilediğiniz zaman aralığında ve istediğiniz özelliklerde üstelik alternatifleri ile birlikte bulalım, siz sadece seçim yaptıktan sonra unutulmaz bir tatil tecrübe edin.

Gideceğiniz oteli bulmak yolculuğunuzun sadece bir kısmını oluşturuyor, En uygun fiyatlardaki otellerden, en lüks otel, daire ve tatil köylerine kadar Türkiye'de her nereye gitmek isterseniz veya ne yapmak isterseniz, sizlerin en iyi tatil tecrübesini yaşamanıza aracılık ediyoruz.