Hakkımızda

 

Yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, yurtiçi uçak biletleri, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, bayii teşvik gezileri ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı Rezervasyonhatti.com web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunmakta ve sorunsuz yolculuklar için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır.

 

Rezervasyonhatti.com, kendi bünyesinde yetiştirilmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile rezervasyonlarınızı ve tatil programlarınızı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapımız ve tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

 

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan Rezervasyonhatti.com’un kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir.

 

Vizyonumuza giden yolda misyonumuz, Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik kadromuz ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.

 

 

Edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve “YİRMİ SANİYEDE EN UYGUN FİYAT İLE REZERVASYON ” sloganıyla turizme yeni soluk getirmiştir. Ekonomik fiyatı sağlayabilmek için en ucuz maliyetli pazarlama kanalları ve aracısız çalışma prensibinden yola çıkarak maliyetleri indirmiş, bunu siz misafirlerimize uygun tatil seçenekleri olarak sunduk.

 

Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Rezervasyonhatti.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.

 

Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…

 

Rezervasyonhatti.com,  Acr Grup bünyesinde bulunan A-9761 belge numaralı Romeo Tur internet satış portalıdır.

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam